Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on

ROLLS-ROYCE MOTOR CARS

KYIV

ПОСЛУГИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ

НЕВИМУШЕНА ПОДОРОЖ

Володіння Rolls-Royce - це безтурботне задоволення, яке стає ще простішим завдяки високим стандартам післяпродажного обслуговування, які пропонує наша авторизована мережа дилерів. Вони нададуть підтримку і проконсультують з будь-якого аспекту вашого автомобіля і допоможуть зберегти ваші вкладення в ідеальному стані.

БЕЗТУРБОТНЕ ВОЛОДІННЯ

Оригінальні запчастини Rolls-Royce

Автомобілі Rolls-Royce - це вершина автомобільної інженерії. Збереження їх цінності має першорядне значення при збереженні їх довговічності. З огляду на це, ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами Rolls-Royce, які виробляються відповідно до наших високих стандартів якості, надійності та безпеки.

Допомога у дорозі

Якщо протягом перших чотирьох років після покупки нового Rolls-Royce станеться щось несподіване, клієнти будуть захищені нашим комплексним пакетом послуг з надання допомоги на дорозі. Коли клієнти знаходяться в межах гарантійного регіону, ми гарантуємо, що всі необхідні ремонтні роботи будуть виконані швидко та ефективно.

Послуги з ремонту алюмінієвих елементів автомобіля

Ремонт автомобіля з алюмінієвою основою — це делікатне питання, що вимагає майстерності спеціалістів.  Довіривши свій ремонт сертифікованим майстрам Rolls-Royce, які роками відточувати свою майстерність, ви можете бути впевненими, що ваш автомобіль у надійний руках.  Наші спеціалісти застосовують найсучасніші техніки до цілого ряду послуг, починаючи від монолітного ремонту кузова і закінчуючи складними склеюваннями.

Інформація

Rolls-Royce Motor Cars Київ

с. Гора, вул. Бориспільська, 16-16/1, 08324, Київська обл., Бориспільський р-н
Розклад Роботи
Понеділок - 09:00 – 19:00
Вівторок - 09:00 – 19:00
Середа - 09:00 – 19:00
Четвер - 09:00 – 19:00
П’ятниця - 09:00 – 19:00
Субота - 09:00 – 19:00
Неділя - Зачинено
Генеральний Директор
Ерік Бернінг
КОНТАКТИ

Rolls-Royce Motor Cars Київ

с. Гора, вул. Бориспільська, 16-16/1, 08324, Київська обл., Бориспільський р-н
Розклад Роботи
Понеділок - 08:00 – 17:00
Вівторок - 08:00 – 17:00
Середа - 08:00 – 17:00
Четвер - 08:00 – 17:00
П’ятниця - 08:00 – 17:00
Субота - Зачинено
Неділя - Зачинено
Генеральний Директор
Ерік Бернінг
КОНТАКТИ

АКСЕСУАРИ

ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

БУТІК АКСЕСУАРІВ ROLLS-ROYCE

Наш асортимент персоналізованих аксесуарів, від декоративних накладок на дверні пороги до подушок, дозволяє адаптувати та підлаштувати Ваш автомобіль.

A shot showing the Rolls-Royce Phantom Luggage Collection made from the finest full-grain saddle leather