Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on

Rolls-Royce Motor Cars

Prague

Ownership Services

BEZSTAROSTNÁ CESTA

Vlastnictví vozu Rolls-Royce je radost bez starostí, usnadněná vysokými standardy následné péče, kterou autorizovaná síť poboček nabízí. Poskytnou vám oporu a veškeré rady k vašemu vozu a pomohou vám udržet vaší investici v perfektní kondici.

BEZSTAROSTNÉ VLASTNICTVÍ

Enhanced Ownership Programme

Díky inovativní technologii zajišťuje program Rolls‑Royce Motor Cars Enhanced Ownership, aby se majitelům dostalo vždy služby světové úrovně. Program obsahuje dvě možnosti. První je Rolls‑Royce TeleServices - jedinečná nabídka poskytující bezproblémovou údržbu. Druhým je Rolls‑Royce Assist - efektivní nabídka poskytující rychlou reakci v případě nouze vozidla.

Rolls-Royce Genuine Parts

Motorová vozidla Rolls‑Royce jsou vrcholem automobilového inženýrství. Zachování jejich integrity má zásadní význam při zachování jejich pověstné životnosti. Proto pracujeme pouze s originálními díly Rolls‑Royce, které jsou vyráběny podle našich náročných norem a konstruovány pro kvalitu, výkon a bezpečnost.

ASISTENČNÍ SLUŽBA

Pokud se během prvních čtyř let od uvedení vašeho nového vozu Rolls-Royce do provozu stane něco neočekávaného, na takové situace se vztahuje náš komplexní balíček Roadside Assistance Recovery. Pokud se majitelé nacházejí v záruční oblasti, zajistíme, aby všechny potřebné opravy byly provedeny rychle a efektivně.

Extended Warranty

Vynikající záruční servis pro nejlepší vozy na světě. / Jedinečné vzrušení z každé zatáčky. Touha vidět za horizont. Váš Rolls-Royce je rok za rokem ztělesněním svobody, definované výkonem a mimořádným jízdním zážitkem. / Jakmile Vaše počáteční čtyřletá záruka skončí, prodloužená záruka na vozy Rolls-Royce slibuje další pocit svobody a klidu. / Pokud se někdy setkáte s neočekávanou událostí, specializovaný tým odborníků se postará o veškeré potřebné opravy. S použitím pouze originálních dílů Rolls-Royce a bezkonkurenčních znalostí naší značky.

Rolls-Royce Service Inclusive

Stoprocentní péče. Bez kompromisů. / Rolls-Royce Service Inclusive je bezkonkurenční balíček, který se po prvních čtyřech letech vlastnictví vozu aktivuje. Užijte si dva, tři, nebo pět let navíc bezstarostného vlastnictví vozu Rolls-Royce. / Chraňte svůj vůz bezkonkurenční úrovní služeb, které nabízí naše autorizovaná síť oficiálních dealerů vozů Rolls-Royce. Naše nekompromisní standardy, péče a snaha o dokonalost nyní mohou Váš vůz udržovat až devět let. Služba Rolls-Royce Service Inclusive je k dispozici ke všem novým vozům Phantom, Ghost, Cullinan a Spectre. Kontaktujte nás a získejte všechny výhody Rolls-Royce Service Inclusive.

Opravy hliníkových částí

Oprava vozu s hliníkovým základem je choulostivý případ, vyžadující speciální dovednosti. Svěřením oprav tohoto typu do rukou našich certifikovaných techniků je zajištěna integrita vašeho vozu. Naši specialisté aplikují nejmodernější znalosti na celou řadu služeb, od oprav karoserie po složité úkony pojení. 

Informace

Rolls-Royce Motor Cars Prague

Průběžná 80, Praha 1O
Otevírací Doba:
Pondělí - 09:00 - 17:00
Úterý - 09:00 - 17:00
Středa - 09:00 - 17:00
Čtvrtek - 09:00 - 17:00
Pátek - 09:00 - 17:00
Sobota - ZAVŘENO
Neděle - ZAVŘENO
Brand Manager
Mr Ing. Pavel Kalouš
KONTAKT

Rolls-Royce Motor Cars Prague

Průběžná 80, Praha 1O
Otevírací Doba:
Pondělí - 09:00 - 17:00
Úterý - 09:00 - 17:00
Středa - 09:00 - 17:00
Čtvrtek - 09:00 - 17:00
Pátek - 09:00 - 17:00
Sobota - ZAVŘENO
Neděle - ZAVŘENO
Office Manager
Tereza Sedláková
KONTAKT

PŘÍSLUŠENSTVÍ

PERSONALIZACE

BUTIK ROLLS-ROYCE

Naše nabídka personalizovaných doplňků od kufrů po polštářky vám nabízí další možnosti individualizace vašeho vozu.

A shot showing the Rolls-Royce Phantom Luggage Collection made from the finest full-grain saddle leather