Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on Ownership Services hero - A head on shot of a red Rolls-Royce with its headlights on

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ

ZAHMETSİZ SAHİPLİK

Bir Rolls-Royce'a sahip olmak zahmetsiz bir zevktir. Bu zevk bayimizin sunduğu yüksek standartlı bakım ile daha da zahmetsiz hale getirilir. Ekibimiz; aracınızın her detayı hakkında verilecek destek ve tavsiye ile yatırımınızı mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olur.

Effortless ownership

Geliştirilmiş Sahiplik Programı

Yeniliçi teknolojinin yardımıyla Rolls ‑ Royce Motor Cars Gelişmiş Sahiplik Programı, müşterilerin her zaman birinci sınıf hizmet almasını sağlar. Program iki özellikli seçenek içerir. Birincisi, sorunsuz bir bakım deneyimi sunan benzersiz bir teklif olan Rolls‑Royce TeleServices. İkincisi, acil durumlarda hızlı müdahale sağlayan Rolls‑Royce Assist.

Rolls-Royce Orijinal Parçalar

Rolls‑Royce Motor Cars, otomotiv mühendisliğinin zirvesidir. Dayanıklılıklarını korurken bütünlüklerini korumak çok önemlidir. Bunu göz önünde bulundurarak, yalnızca titiz standartlarımıza göre üretilen ve kalite, performans ve güvenlik için tasarlanmış Rolls‑Royce Orijinal Parçaları ile çalışıyoruz.

Yol Yardım

Yeni Rolls-Royce'unuzu aldıktan sonraki ilk dört yıl içinde beklenmedik bir şey olursa, müşteriler Yol Yardım Kurtarma Paketi kapsamındadır. Müşteriler garanti bölgeleri içinde olduklarında, gerekli tüm onarımların hızlı ve verimli bir şekilde yapılmasını sağlanır.

Geliştirilmiş Garanti

Dünyanın en iyi motorlu araçları için üstün bir garanti hizmeti.

Keşfedilmemiş bir yolun karşı konulmaz çekişi. Her dönüşte ustalaşmanın mutlak heyecanı. Ufkun ötesini görme arzusu. Rolls-Royce'unuz, her yıl sunduğu zahmetsiz performans ve olağanüstü sürüş deneyimiyle tanımlanan özgürlüğün özüdür.

İlk dört yıllık garantiniz sona erdiğinde, Rolls-Royce Motor Cars Uzatılmış Garantisi ek bir özgürlük duygusu ve gönül rahatlığı vaat ediyor.

Nihai savunma hattı olarak, yanıtları hazır olan özel bir uzman ekibi yakına yerleştirir. Beklenmedik bir olay yaşarsanız, markamızın benzersiz bilgi ve becerisi, yalnızca Rolls-Royce Orijinal Parçalarını kullanarak gerekli tüm onarımları halledecektir.

Rolls-Royce Servis

Titiz bakım. Ödün vermeden.

Rolls-Royce Service, araç sahipliğinizin ilk dört yılından sonra sorunsuz bir şekilde etkinleştirilen rakipsiz bir pakettir. Ek iki, üç veya beş yıllık zahmetsiz sürüşün güvencesini yaşayın.

Yetkili Rolls-Royce Bayi ağımızın sunduğu benzersiz hizmet seviyesi ile otomobilinizi koruyun. Ödün vermeyen standartlarımız, titiz bakımımız ve mükemmellik hedefimiz artık Rolls-Royce motorlu otomobilinizin bakımını dokuz yıla kadar sürebilir.

Rolls-Royce Service; Ghost, Wraith ve Dawn'ın tüm yeni araba satın alımlarında mevcuttur.

Rolls-Royce Service'in tüm avantajlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Aliminyum Tamir Servisleri

Alüminyum temelli bir motorlu arabayı onarmak, uzman bir beceri seti gerektiren hassas bir taleptir. Alüminyum onarımlarınızı, zanaatlarını geliştirmek için yıllarını harcayan sertifikalı Rolls-Royce teknisyenlerine emanet etmek, motorlu arabanızın bütünlüğünün korunmasını sağlar. Uzmanlarımız, son teknoloji bilgilerini, sorunsuz gövde onarımlarından karmaşık yapıştırma uygulamalarına kadar geniş bir hizmet yelpazesine uygular.

BİLGİLENDİRME

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul

Kuruçeşme Mahallesi, Kuruçeşme Caddesi, No:31, 34345, Beşiktaş, TR
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi̇ - 9:00 AM - 7:30 PM
Sali - 9:00 AM - 7:30 PM
Çarşamba - 9:00 AM - 7:30 PM
Perşembe - 9:00 AM - 7:30 PM
Cuma - 9:00 AM - 7:30 PM
Cumartesi - 10:00 AM - 7:00 PM
Pazar - Kapali
Başkan
Mr. Artuğ Aysal
İLETİŞİM

Rolls-Royce Motor Cars Istanbul

Acarlar Mahallesi, Acarkent Sitesi, 30. Sokak, 6. Cadde, No:1, 34800, Beykoz, TR
ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi̇ - 9:30 AM - 7:30 PM
Sali - 9:30 AM - 7:30 PM
Çarşamba - 9:30 AM - 7:30 PM
Perşembe - 9:30 AM - 7:30 PM
Cuma - 9:30 AM - 7:30 PM
Cumartesi - 10:00 AM - 7:00 PM
Pazar - Kapali
Başkan
Mr. Artuğ Aysal
İLETİŞİM

AKSESUARLAR

KİŞİSELLEŞTİRME

ROLLS-ROYCE BUTİK

Basamak plakalarından koltuk başlıklarına kadar kişiselleştirimiş aksesuar seçeneklerimiz ile aracınızı kendinize özel olarak düzenelemenize olanak tanır.

A shot showing the Rolls-Royce Phantom Luggage Collection made from the finest full-grain saddle leather